Mekanik ve İklimlendirme Sistemleri

  • 0(216) 478 28 48

    onar@onarteknik.com.tr
  • Kadıköy/İSTANBUL

    Google Maps

HAKKIMIZDA

ONAR MÜHENDİSLİK

Onar Teknik 1991 yılından bu yana ısıtma, soğutma, iklimlendirme, havalandırma ve mekanik tesisat sistemleri konusunda sektörde hizmet veren, gerek yurt içi gerek yurt dışında aldığı eğitimler ve katıldığı fuarlar ile bilgi ve tecrübesini arttırmış profesyonel bir kadro ile kurulmuş bir mühendislik firmasıdır.

Aldığı işlerde öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti olan firmamız, amatör ruh ve profesyonel anlayış ilkesinden ödün vermeyerek piyasadaki rekabet gücünü arttırmak ve siz sayın müşterilerimize kesintisiz tam hizmet sunabilmek için kendi tesisat ve montaj ekiplerinin yanı sıra hava kanalı, hava filtreleri ve havalandırma ekipmanları imalatlarını da yapmaktadır.

Uygulamasını yaptığı projelerin ilk günkü gibi az enerji harcayarak, sorunsuz ve insan sağlığına zarar vermeden çalışması için satış sonrası servis hizmetlerini de yürüten firmamız her türlü klima ve tesisat bakımlarını, onarımlarını yine kendi bünyesindeki bakım ve onarım ekibi ile gerçekleştirmektedir.

Profesyonel bir kadro ile tüketici memnuniyetini ön planda tutan satış, montaj, keşif ve bakım hizmetlerini sorunsuz gerçekleştirebilen firmamız müşterilerinden aldığı güç ile daha da iyi hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Bünyesinde bulunan mevcut faaliyetleri yanında, ülke ekonomisine katkıda bulunacak yurtdışı projelerini takip etmek ve gerek mekanik uygulamalar gerekse ürünlerimizin İhracatı ile ilgili çalışmalarını sürdürmek. Kalitesi ve verimliliği yüksek olan yeni projelerin yatırıma dönüşmesi için ülke ekonomisi ve global ekonominin koşulları dikkate alınarak gelişmelerin izlenmesi, birikimlerin ekonomik karlılığı olan alanlarda değerlendirilmesi


MİSYONUMUZ

Şirketimizin bilgi ve becerisi ile müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, evrensel değerler içerisinde gerçekleştirmek